Arany János hét

" Az ember tiszte, hogy legyen

Békében, harcban ember."

Arany János hét

2012 márciusában első alkalommal került megrendezésre az Arany János-hét. Névadónknak állítunk emléket irodalmi és történelmi versenyeink megrendezésével. Alsó és felső tagozaton is nagy az érdeklődés, hiszen a hét folyamán több száz tanuló, szülő és pedagógus vesz részt a rendezvényen.

A gyerekek játékosan, de tudásukról számot adva versenyeznek, és élményekkel gazdagon térnek haza.

A versenyhéthez rajz versenyt is hirdetünk, melyre több száz alkotás érkezik. 2016 januártól kapcsolódva az Ökoiskola címhez, természetvédelemmel kapcsolatban hirdettünk rajzpályázatot, s ezt a hagyományt is folytatni kívánjuk.

A gyerekek a versenyeken értékes könyvjutalmakban és oklevélben részesülnek.

A hagyományaink ápolása meghatározó egy iskola arculatának alakításában, őrizni értékeinket közös feladatunk.

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el